Çalışan Deneyiminize Mercek Tutmak

Moodivation, çalışanlarını odağına alan şirketler için hazırlanmış; analiz, anket, geri bildirim ve gelişim olanağı yaratan yeni nesil bir teknoloji platformudur.

 

Moodivation Ne Sunar?

1. Çalışan Bağlılığı Modülü: Küresel otoriteler tarafından onaylanmış soru setleri vasıtasıyla çalışanlarınızın bağlılık düzeyini anlamanızı sağlayan bu modülde, soru setlerini tüm ekiplerinize mobil ve web üzerinden kolayca ulaştırabilirsiniz. Şirketin genel bağlılık ve e-nps skoru yanında cinsiyet, deneyim, pozisyon, departman, şube gibi pek çok farklı kırılıma göre karşılaştırıldığı raporunuzu anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. 

2. İşten Çıkış Modülü: Çalışanlarınızın ayrılma sebeplerini anlamanızı sağlayacak bu modülde, kapsamlı raporlar ile şirket kültürünüzü geliştirmek için veriye dayalı kararlar alabilir, çalışan devir oranınızı %43 oranında düşürebilirsiniz.

3. Geri Bildirim Modülü: Çalışanlarınızdan aldığınız geri bildirimler sayesinde çalışanlar ile etkileşiminizi güçlendirebileceğiniz bu modülde, çalışanlarınız sizinle anonim kalma seçeneğini kullanarak özgürce iletişim kurup düşüncelerini bu şekilde iletebilir. Siz de sorunlar için henüz büyümeden önlemler alabilirsiniz.

 

Moodivation Nasıl Değer Katar?

       - Kullanıcı dostu arayüz ile kolay kullanım
       - Kapsamlı düzenlenebilir anketler ile doğru analiz
       - Anında görüntülenen sonuçlar ve tek tıkla indirilebilen raporlar ile verimli kararlar

 

Uzman ekibi ve danışman kadrosuyla iş dünyasında bir dönüşüm yaratma vizyonu ile yola çıkan Moodivation, yönetcilerin stratejik kararlar almalarına yardımcı olacak ölçüm araçları tasarlayarak iş süreçleri ve kültürde sürekli iyileşmeyi destekler.

Formu doldurursanız, sizi daha iyi anlar, görüşmeye hazır oluruz.