Program Yaklaşımı

İşletme Koçu, şirket sahiplerine büyüme, iş geliştirme, hizmet verimliliği, yapılanma, çalışan etkinliği gibi bir çok konuda danışmanlık yapan hizmet profesyonelidir.

İşletme Koçu, sunduğu danışmanlık hizmetini koçluk yöntem, beceri ve araçlarını kullanarak iş sahibinde ve şirket yetkinliklerinde sistemli gelişimi sağlar.

Bu bakışla, eğitim programına halen yönetim danışmanlığı yapan, kurumsal kariyer tecrübelerini şirket sahiplerine katkı sağlamakta kullanmayı isteyen veya koçluk becerileriyle iş dünyasında değer katmayı hedefleyen herkes katılabilir.

Program Bilgileri

Programa, danışmanlık ve konu uzmanlıkları ile profesyonel koçluk inceliklerini harmanlayıp Türkiye ekonomisinin motoru Küçük ve Ortak Ölçekli İşletme sahiplerine değer katma heyecanını kendinde bulan herkesi davet ediyoruz.

İşletme koçu gelişimi uzun bir yolculuk olduğu için programa katılan ve tamamlayan tüm işletme koçlarını, iş ortağımız olarak görüyoruz.

Bu bakışla, eğitim programını takiben, bir iş sahibi ile en az 2 yıl süren işletme koçluğu modüllerinin detaylı eğitimi ve programda uygulama pratiği için ek konu atölyeleri düzenliyoruz.

Katılımcı Gereklilikleri

En az 5 yıl iş tecrübesi ve üzerinde 5 yıl yöneticilik tecrübesi olan herkes programa başvuruda bulunabilir. Programa katılmak için adaylarla 15-30 dakika süren bir ön görüşme yapılmaktadır. Yapılacak görüşmenin çerçevesi önceden adaylarla hazırlık yapmaları için paylaşılmaktadır.

Katılımcı Özellikleri

Halen İşletme Koçu, Kobi Koçu veya Yönetim Danışmanı olarak çalışanlar, İşletme Koçu ve Danışman olarak çalışmak isteyenler, profesyonel koçluk yetkinliklerini ve kredilerini geliştirmek isteyenler ve yönetim süreçlerinde koçluğu aktif olarak kullanmak isteyen lider ve girişimciler programa katılabilirler.

Ayrıntılı bilgi almak için lütfen bize e-posta ile ulaşın.
isletmekocu@senkroncoach.com

Eğitim Programı Modülleri

Eğitim Yeri

Formu doldurursanız, sizi daha iyi anlar, görüşmeye hazır oluruz.