İş sahiplerinin hayatlarına dönüp baktığımızda, günlük rutinleri içerisinde işletmelerini ayakta tutmak veya büyütmek adına sınırsız zaman, emek ve para harcadıklarını görüyoruz. İşleriyle ilgili bir hayalden yola çıkarak işletmelerini kuruyorlar ama sonrasında yaşadıkları sıkıntılar, dibe vuruşlar, karşılaştıkları sorunlar bazen tüm hayallerini yıkacak kadar ağır olabiliyor.

Günümüzde bilgi her yerde, internet üzerinden işinizi doğru yapmak adına sayısız bilgi toplayabilirsiniz. Bu bilgileri işinize uyarlayıp sonuç alabilirsiniz…

Ama maalesef gerek günlük rutininiz, gerekse topladığınız bilginin uyarlanması meselesi işletme sahiplerini zaman yönünden çıkmaza sokuyor. Tabii ki burada ki tek sorun zaman da değil, çalışanların da direnci devreye girdiğinde durum çekilmez hal alıyor.

Peki iş hayatı gerçekten bu kadar zor mu olmalı? Bunu kolaylaştıracak bir formül yok mu?

Evet, iş hayatı bu kadar zor ancak kolaylaştıracak formülü de var.

Buradan yola çıkarak, tüm bu gözlemlediğimiz gerçekler, bugüne kadar almış olduğumuz eğitimler ve edindiğimiz tecrübeler sonucu dedik ki; SenkronCoach olarak, işletme sahiplerinin hayallerindeki gibi karlı, verimli, çalışan ve müşteri memnnuniyeti sağlanmış, alt yapısı kurulmuş, sürekli büyüyen bir işletmeyi kurgulamalarına yardımcı olabiliriz.

Bu hedef için çalışan ekibimiz farklı sektörlerde uzun yıllar profesyonel olarak bir çok başarıya imza atmış, çalıştıkları kurumlara değer katmış, alanlarında donanımlı ve yetkin işletme koçlarıdır.

    İşletme koçlarımız;

  • Kendi kişisel deneyimlerini SenkronCoach çatısı altında birleştirerek yarattıkları uyum ve sinerji ile iş sahiplerine işlerinin başarılı ve karlı olmasında yardımcı olmaktadırlar.
  • İş sahipleri ile yaptıkları çalışmada mentörlük-eğitim-koçluk yöntemlerini ihtiyaca uygun şekilde sentezleyip, uyarlama konusunda destek vermekte ve uygulama aşamasını da takip etmektedirler.
  • Farklı ekollerden koçluk sertifikalarına sahip olup, koçluk yöntemi ile iş sahiplerine sürdürülebilir başarının tekniklerini aktarmaktadırlar.